Rewolucja Jezusa. Uczniostwo na całego!

Już 12 listopada odbędzie się czwarty zjazd Polsko-Ukraińskiego Instytutu Biblijnego w Lublinie. Tym razem wykłady poprowadzą Joe Łosiak i pastor Paweł Chojecki. Joe Łosiak, amerykański misjonarz polskiego pochodzenia, to współtwórca sukcesu ewangelizacyjnego Ruchu Światło-Życie w latach 70. i 80. w Polsce. Od sześćdziesięciu lat jest w służbie dla Jezusa. Co roku od wielu lat przyjeżdża do Polski, bo wciąż marzy o rewolucji Jezusa w naszym kraju. Z pastorem Pawłem Chojeckim spotkał się po raz pierwszy rok temu – bardzo dobrze uzupełniają się w dziele ewangelizacji. W ciągu kilku miesięcy udało im się już zrealizować kilka projektów. Wydawnictwo Pod Prąd właśnie wydało książkę „Rewolucja Jezusa. Uczniostwo bez zastrzeżeń” autorstwa Joe Łosiaka.

Na zjeździe przeanalizujemy specyfikę sukcesów ewangelizacyjnych ruchu oazowego oraz współczesne możliwości  ewangelizacyjne w Polsce. Zajmiemy się też koniecznymi cechami wzrastających, posłusznych Jezusowi kościołów oraz ich pastorów.

Polsko-Ukraiński Instytut Biblijny w Lublinie to pierwszy tego typu projekt w naszym kraju. Głównym celem Instytutu jest integracja biblijnych chrześcijan z Ukrainy i Polski w celu wspólnego realizowania projektów ewangelizacyjnych i kościelnych oraz wymiana doświadczeń z pracy dla Jezusa w narodzie ukraińskim i polskim, uczenie się od siebie nawzajem i wspólna modlitwa o przyszłość naszych narodów. Instytut pracuje w rytmie dziesięciu comiesięcznych zjazdów.

Wykładowcami są pastorzy, profesorowie oraz przywódcy chrześcijańscy wywodzący się z różnych kościołów i organizacji ewangelikalnych.

Osoby zainteresowane działalnością Polsko-Ukraińskiego Instytutu Biblijnego w Lublinie zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Książkę Joe Łosiaka „Rewolucja Jezusa” można zamówić w sklepie Idź Pod Prąd: Kliknij tutaj