POLSKO-UKRAIŃSKI INSTYTUT BIBLIJNY W LUBLINIE

Pilotażowy projekt polsko-ukraińskiej chrześcijańskiej przestrzeni edukacyjnej, w której chcemy wspólnie kształcić i budować przyszłych polskich i ukraińskich przywódców chrześcijańskich, wymieniać się doświadczeniami oraz stworzyć wizję służby i zachęcać chrześcijan z Polski i Ukrainy do ewangelizacji swoich narodów oraz do pracy misyjnej wśród wszystkich narodów obszaru Trójmorza.

Kim jesteśmy:

Projekt tworzy Kościół Nowego Przymierza w Lublinie we współpracy z wykładowcami z innych kościołów i organizacji ewangelikalnych.

Kto może aplikować?

Osoba:

  • nawrócona do Jezusa,
  • należąca do chrześcijańskiego kościoła lub wspólnoty, ciesząca się w swym kościele lub wspólnocie dobrą opinią jeśli chodzi o miłość do braci i zaangażowanie w służbę,
  • mająca pragnienie uczenia się i służenia Panu Jezusowi.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do projektu:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy w terminie do 15.09.2022 r. (poniżej),
  • dołącz do formularza zgłoszeniowego lub prześlij na adres e-mail: [email protected] skan rekomendacji pastora lub rady kościoła lokalnego, do którego należysz.   

Po otrzymaniu z Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie potwierdzenia przyjęcia na pilotażowy projekt edukacyjny, na pierwsze zajęcia (17.09.2022 r.) przynieś ze sobą następujące dokumenty:

  • dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
  • rekomendację pastora lub rady kościoła lokalnego, do którego należysz, w formie pisemnej. 

Przed rozpoczęciem zajęć prosimy Cię o zawarcie Umowy o świadczenie usług edukacyjnych (wzór zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu adres email), a także Klauzuli informacyjnej RODO [link].

Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja na rok 2022/2023 zakończona

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami: [email protected]


Niniejsza publikacja ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. z 2022 r. poz. 1360 – tekst jednolity).